Швидкий пошук

Оберіть зі списку:

Як реєструватись?

Головне — будьте цілком чесні при реєстрації. Виділіть ті якості, які роблять Вас особливими, підкресліть Вашу індивідуальність.

Не забудьте заповнити в анкеті свої вимоги до кандидата. Спробуйте спочатку намалювати цей образ в своїй уяві, але не тільки зовнішність, а в першу чергу психологічний портрет. Які якості для Вас є найважливішими в людині, який темперамент Вам імпонує, обов'язково вказуйте те, що Вам до вподоби та, що Ви не припускаєте в своєму партнерові.

Обов'язково додавайте фото, без них ми не зможемо розмістити Вашу анкету на нашому сайті.

Якщо Ви не вкажете свою поштову адресу, ми не зможемо доставити подарунки від Ваших обранців.

Контактна інформація є конфіденційною і не буде фігурувати в Інтернеті.

 

Вхід на сайт

Умови і правила

Реєстрація в агенції є платною та можлива лише для осіб віком від 22 років.


 Для реєстрації необхідно надати Ваші фотографії високої якості (портрет, в повний зріст, улюблене фото, мінімум 3 шт.)


 При реєстрації всі поля в анкеті обов'язково повинні бути заповнені. Анкета, в якій вказана недостовірна інформація не береться до розгляду і видаляється з сайту.


 Якщо при особистій зустрічі кандидат Вас не зацікавив, то від Вас нічого не вимагається.


 Агенція пропонуватиме Вам знайомство лише з тим кандидатом, у якого є фото і повна інформація про нього. Рішення про зустріч приймаєте тільки Ви. Якщо Ви відмовляєтесь зустрічатись, Ви повинні повідомити причину відмови працівнику або менеджеру агенції.


 Агенція не розповсюджує Ваші телефони та адреси. Тільки у випадку Вашої згоди, агенція має право надати додаткову інформацію про Вас кандидату, якому Ви сподобалися.

Templates Joomla 1.5