Швидкий пошук

Оберіть зі списку:

Перша зустріч

Перша зустріч є дуже важливою, адже перше враження про людину відіграє неабияку роль. У Вас буде час підготуватися до неї, аби виглядати якнайкраще. Якщо у Вас зустріч з іноземцем, Вас обов'язково підтримає представник нашої агенції, який досконало володіє іноземною мовою.

Головне, поводитися природно, врівноважено, підтримувати розмову, посміхатися, додержуватись правил етикету тощо. Якщо Ви будете поводитись таким чином, людині, яка поруч, буде приємно, що вона викликає у Вас позитивні емоції.

Про що розмовляти? Багато залежить від того чи переписувалися Ви до зустрічі і що Ви знаєте один про одного. Якщо переписувалися, то буде доречно розмовляти на теми, які Ви обговорювали в листах, про новини, які сталися під час того, як ви не спілкувалися, тощо. В будь-якому випадку придумайте запитання, які б допомогли Вам дізнатися більше про партнера, його звички, хобі, смаки, тощо.

В кінці розмови не забудьте подякувати за зустріч і, якщо Вас партнер зацікавив, дайте можливість йому це зрозуміти.

Не розповідайте партнеру про проблеми чи невдачі з іншими людьми. Тема, про Ваші попередні відносини, взагалі повинна бути закритою.Спробуйте описати своє бачення гармонійного сімейного життя і вислухати думку Вашого співрозмовника.

Закликаємо Вас бути уважними і обачними при прийнятті серйозних рішень, Ви несете повну відповідальність за наслідки Ваших дій

 

Вхід на сайт

Умови і правила

Реєстрація в агенції є платною та можлива лише для осіб віком від 22 років.


 Для реєстрації необхідно надати Ваші фотографії високої якості (портрет, в повний зріст, улюблене фото, мінімум 3 шт.)


 При реєстрації всі поля в анкеті обов'язково повинні бути заповнені. Анкета, в якій вказана недостовірна інформація не береться до розгляду і видаляється з сайту.


 Якщо при особистій зустрічі кандидат Вас не зацікавив, то від Вас нічого не вимагається.


 Агенція пропонуватиме Вам знайомство лише з тим кандидатом, у якого є фото і повна інформація про нього. Рішення про зустріч приймаєте тільки Ви. Якщо Ви відмовляєтесь зустрічатись, Ви повинні повідомити причину відмови працівнику або менеджеру агенції.


 Агенція не розповсюджує Ваші телефони та адреси. Тільки у випадку Вашої згоди, агенція має право надати додаткову інформацію про Вас кандидату, якому Ви сподобалися.

Templates Joomla 1.5