Швидкий пошук

Оберіть зі списку:

Як слід фотографуватись?

Цікаво, що розглядаючи анкети, кандидати в першу чергу звертають увагу на фотографії. Ваша фотографія повинна бути такою, аби зацікавити людину, яка її побачила. Інакше до подальшого перегляду Вашої анкети справа не дійде.

Повірте, у Вас не обов'язково повинна бути розкішна зовнішність для того, щоб вийшли дійсно гарні фотографії. В цьому Вам зможе допомогти професійна фотосесія, яка дає можливість відобразити Вас з виграшної сторони, підкреслити Всі ваші переваги. Наша агенція не працює з кандидатами, які надсилають неякісні фото, тому що це не матиме очікуваний результат.

Тому, бажано аби фотографії були студійними. Але можете надати і свої власні любительські фотографії, якщо вони вдалі і високої якості.

Зверніть увагу, існують деякі прості правила, яких ми Вам рекомендуємо дотримуватися при виборі фотографій, що будуть розміщатися на сайті:

Фотографії повинні бути чіткі і зняті з близької відстані.

Не використовуйте при обробці фотографій жодних спецефектів.

Ваш одяг повинен бути елегантним і стриманим, щоб підкреслити Вашу фігуру, взуття обов'язково охайним і красивим.

Головне правило хорошої фотографії – це посмішка.

На фотографії Ви повинні бути одні, без зайвих речей, тварин, пам'яток, тощо.

 

Вхід на сайт

Умови і правила

Реєстрація в агенції є платною та можлива лише для осіб віком від 22 років.


 Для реєстрації необхідно надати Ваші фотографії високої якості (портрет, в повний зріст, улюблене фото, мінімум 3 шт.)


 При реєстрації всі поля в анкеті обов'язково повинні бути заповнені. Анкета, в якій вказана недостовірна інформація не береться до розгляду і видаляється з сайту.


 Якщо при особистій зустрічі кандидат Вас не зацікавив, то від Вас нічого не вимагається.


 Агенція пропонуватиме Вам знайомство лише з тим кандидатом, у якого є фото і повна інформація про нього. Рішення про зустріч приймаєте тільки Ви. Якщо Ви відмовляєтесь зустрічатись, Ви повинні повідомити причину відмови працівнику або менеджеру агенції.


 Агенція не розповсюджує Ваші телефони та адреси. Тільки у випадку Вашої згоди, агенція має право надати додаткову інформацію про Вас кандидату, якому Ви сподобалися.

Templates Joomla 1.5