Швидкий пошук

Оберіть зі списку:

Про нас

«Мак- Мерідж» — це агенція, яка активно розвивається використовуючи в роботі всі новинки шлюбного бізнесу.
Ми пропонуємо широкий спектр ефективних і сучасних способів пошуку супутника життя.
Ми творчо та відповідально ставимося до своєї роботи і завжди готові до співпраці з Вами.
У агенції працюють комунікабельні працівники. Кожен клієнт стає нашим другом.
Ми завжди готові вислухати Вас, підтримати. Для нас клієнти – це не фотографії та анкети, а живі люди зі своїми мріями і принципами. Звернувшись у нашу агенцію, Ви будете оточені турботою та увагою наших співробітників, які докладуть максимум своїх зусиль для того, щоб ви залишилися задоволені нашою роботою і змогли з нами відшукати собі супутника життя.
Ми з Вами від першого листа до весільного вінка!
Телефонуйте, і цей дзвінок може змінити Ваше життя!

Що потрібно знати і враховувати, якщо Ви вирішили звернутися у шлюбну агенцію?

КРОК 1. Для того, щоб отримати бажаний результату, потрібно добре розуміти, які цілі Ви перед собою ставите.

КРОК 2. Консультація фахівців агенції, які працюють для досягнення Вашої мети.
В програму обслуговування включені послуги наших психологів та юристів. Кожна людина індивідуальна. Фото і анкетні дані клієнтів не дають гарантії, що це саме та людина, яку Ви так довго чекали. Агенції необхідно об'єктивно дивитися на кожного клієнта, впізнавати його звички, інтереси, характер, порівнювати. Але прийняти важливе рішення в житті і зробити вибір повинні тільки Ви. Тому представники агенції завжди будуть поруч, і допоможуть у виборі вірного шляху до щасливого початку відносин.

КРОК 3. Особисті зустрічі: Де і як?
Представники агенції організовують особисті зустрічі чоловіків і жінок, допомагають в їхньому плануванні, в спілкуванні з чоловіками та жінками. Завдання агенції не тільки підготувати зустріч, але допомогти Вам відчути себе впевнено і спокійно.

КРОК 4. Відносини на відстані – будуємо кохання, яке не зруйнують тисячі кілометрів.
Клієнти агенції не повинні відчувати мовний бар'єр, навіть якщо рідну мову обранця ще не вивчили на належному рівні. Консультанти і перекладачі допоможуть Вам у листуванні, проінформують про особливості менталітету, а також які теми актуальні для мешканців обраної країни в даний момент, тощо.

КРОК 5. Підготовка до виїзду за кордон.
На початку співпраці з агенцією Ви вже отримали перші консультації, і тепер агенції залишається обговорити всі нюанси з питань отримання візи, підготовки і збору документів та замовлень авіаквитків.

КРОК 6. Весілля — Ваші перші спільні турботи, які принесуть Вам неабияке задоволення та об'єднає Ваші серця назавжди.

Вхід на сайт

Умови і правила

Реєстрація в агенції є платною та можлива лише для осіб віком від 22 років.


 Для реєстрації необхідно надати Ваші фотографії високої якості (портрет, в повний зріст, улюблене фото, мінімум 3 шт.)


 При реєстрації всі поля в анкеті обов'язково повинні бути заповнені. Анкета, в якій вказана недостовірна інформація не береться до розгляду і видаляється з сайту.


 Якщо при особистій зустрічі кандидат Вас не зацікавив, то від Вас нічого не вимагається.


 Агенція пропонуватиме Вам знайомство лише з тим кандидатом, у якого є фото і повна інформація про нього. Рішення про зустріч приймаєте тільки Ви. Якщо Ви відмовляєтесь зустрічатись, Ви повинні повідомити причину відмови працівнику або менеджеру агенції.


 Агенція не розповсюджує Ваші телефони та адреси. Тільки у випадку Вашої згоди, агенція має право надати додаткову інформацію про Вас кандидату, якому Ви сподобалися.

Templates Joomla 1.5